cyrodiil.pl

cyrodiil.pl

Odwtarzacze CD – dlaczego sa mniej popularne

Odwtarzacze CD - dlaczego sa mniej popularne

Istnieją pewne wady obecnych modeli odtwarzaczy DVD wysokiej rozdzielczości. High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP), tworzy spowolnienia, gdy zaczyna się film, można pomyśleć, że masz problem z DVD. Odtwarzacz jest po prostu mówić do urządzenia wyświetlającego, aby upewnić się, że są one zarówno odpowiednią licencją.drzwiczki szklane do kominka Jeśli nie jesteś oglądania DVD na ekranie 42 calowym lub większym będziesz mieć twardy czas mówiący różnicę między 720p i 1080p.

Szerokopasmowy co to znaczy?

Możesz być za pomocą szerokopasmowego teraz i nawet nie zdaje sobie sprawy. Jak często można wybrać film online z telewizji kablowej lub anteny lokalnej firmy? Czy zauważyliście, jak wiele cech wysokiej rozdzielczości są obecnie oferowane? Jak wybory stają się większe, oglądanie transmisji strumieniowej treści staną się tak powszechne, że będziemy powoli zapominać o naszych odtwarzaczach DVD. 720p jest bardzo często i szybko, 1080p będą również dostępne. Ochrona dla producentów filmowych jest już tam tak wysokie rozdzielczości użyć pudełka HDMI z HDCP dla wysokich wydajności rozdzielczości.

Odwtarzacze CD - dlaczego sa mniej popularne

Organic Light Emitting Diode (OLED) TV

Potem przychodzi OLED, jesteśmy już używają ich w nowych telefonach komórkowych i laptopów. Pierwszy OLED telewizji został wprowadzony w 2008 roku, ponieważ popyt na większe wyświetlacze podwyżek i rurociągu, który jest teraz pełen plazmy i LCD ekran zaczął opróżniać będziemy słyszeć coraz więcej o jakość kolorów OLED jest. Przez kilka lat rozdzielczość wyświetlaczy pozostanie mniej więcej taki sam, a skok sprzedaży będzie wszystko o kolorach. Należy jednak pamiętać, że nie ma limitu wielkości ekranie OLED i to jest również elastyczny. Elastycznie pozwoli easer obsługi i instalacji.

Ponieważ rozmiar ekranu zwiększa zapotrzebowanie na większej rozdzielczości ponownie rozpocząć nowa.A z elastycznego przychodzi możliwość 360 stopni Wrap-a-okrągłych ekranów. Pamiętaj, że rozdzielczość pozioma jest znacznie łatwiejszym uzyskania niż pionu tak rozdzielczością 16000 (lub większa) X 1080 nie wchodzi w rachubę. 360 stopni filmy nie są nowe, Disney World miał jedną w pracy w Orlando na lata. Stoisz w centrum w dużej grupie i obrócić do naśladowania działania. Kilka foteli przędzenia i ekran podniesiona o kilka stóp i idziesz dalej.

Artykuł dzięki: