cyrodiil.pl

cyrodiil.pl

Gdzie znalezc wartosciowe plyty

Gdzie znalezc wartosciowe plyty

Wszystkie transmisje telewizyjne, cyfrowe i analogowe są w pasmach VHF i UHF. Ponad 90% z HDTV są w UHF, a mniej niż 10% w paśmie VHF. Co jest ważne z punktu widzenia anteny HDTV jest to, że mieści się w paśmie regularnej anteny VHF / UHF. Nie Antena HDTV, a nie HDTV optymalne ustawienie anteny, po prostu normalne regularne antena TV. Co sprawia, że ??sygnał jest HD jego zawartość, sposób sygnał jest modulowany, a nie częstotliwość nośna jest transmitowany. Przeciwnie, antena wiadomo nic o modulacji sygnału i treści. Stąd nie ma potrzeby anteny HDTV do odbioru sygnału HD. Antena ma absolutnie żadnego pojęcia, co jest rozdzielczość sygnału. To może być HDTV, SDTV, NTSC, cokolwiek. Jest to praca z tunerem HDTV i telewizji HD ustawiony do demodulacji sygnału oraz przedstawienie rzeczywistej zawartości na ekranie.

Dobrze, pasmo anteny oraz pasmo przenoszenia to nie jedyne parametry, które są ważne dla czystego odbioru programów telewizyjnych. Antena ma inne ważne właściwości elektryczne i przestrzennych, takich jak zysk anteny (kierunkowość) oraz wysokie przód-tył stosunek (F / B). Można by przypuszczać, że antena HDTV powinny być bardziej wydajne pod względem F / B oraz parametrów wzmocnienia. Czy odbiór HDTV wprowadzić bardziej rygorystyczne wymogi dotyczące zysku anteny i stosunek F / B?

Gdzie znalezc wartosciowe plyty

Nie jest źle, ale powszechne przekonanie, że trzeba więcej zysku anteny do odbioru telewizji cyfrowej. Nie wiem, gdzie do cholery ta wiara pochodzi, bo sytuacja jest dokładnie odwrotna. HDTV ma znacznie lepszą odporność na szumy i zakłócenia niż telewizji analogowej i może produkować wysokiej jakości wideo przy znacznie niższych sygnał-szum.

Innym ważnym specyfikacji, stosunek F / B, ma do czynienia z możliwością anteny do radzenia sobie z propagacji sygnału wielokanałowego ścieżkę z wieżami do anteny odbiorczej.
Artykuł dzięki: