cyrodiil.pl

cyrodiil.pl

Jak tanczyc do muzyki elektronicznej

Jak tanczyc do muzyki elektronicznej

W dniu 17 lutego 2009 roku, stacje telewizyjne przestaną wszystkie transmisje analogowe i tylko nadawany cyfrowo. Starsze telewizory analogowe wymaga konwerterów do odbioru nad programowaniem powietrza. Nie będzie to miało wpływu telewizji kablowej lub satelitarnej usługi. Istnieją dwa formaty, które będą wykorzystane przez różne stacje.apartamenty velaves

Format 720p sprawia, że ??obraz z 720 pionowych linii, każdy z 1280 pikseli w poziomie lub w rozdzielczości „1280 x 720”. 720p wykorzystuje progresywne skanowanie, takich jak komputery, który wysyła pełny obraz 60 razy na sekundę. 720p zapewnia płynne odwzorowanie ruchu możliwy, ale nie ma tak dużo, jak rozdzielczość 1080i.

Jak tanczyc do muzyki elektronicznej

Format 1080i robi zdjęcie z 1080 pionowych linii, każdy z 1920 pikseli w poziomie lub w rozdzielczości „1920 x 1080”. 1080i wykorzystuje skanowanie z przeplotem, jak tradycyjnej telewizji, która na przemian wysyłania nieparzystych linii, a nawet wiersze i dlatego wysyła pełny obraz 30 razy na sekundę. 1080i zapewnia najwyższą możliwą rozdzielczość, ale ma takie samo odwzorowanie ruchu, jak tradycyjnej telewizji.

1080p High Definition DVD

Jak tanczyc do muzyki elektronicznej

Kolejny odtwarzacz DVD najprawdopodobniej będzie w stanie zagrać 50 GB DVD, które będą korzystać z High Definition Multimedia Interface (HDMI), który będzie również dostarczać do 7 kanałów High Definition Audio wraz z obrazem 1080p. Ten szybko staje się standardem dla filmów DVD w taki sam sposób, DVD kilka lat temu zastąpił taśmy magnetowidu.

Aby zobaczyć te filmy trzeba wyświetlacz HDTV z wejściami HDMI i odtwarzacz DVD zdolny do odtwarzania nowy format z wyjściem HDMI. Potrzebny będzie również specjalne kable HDMI, aby połączyć dwa. Twój dostawca telewizji kablowej lub satelitarnej będą również korzystać z połączeń HDMI więc trzeba będzie co najmniej dwa złącza HDMI w urządzeniu wyświetlającym.

Artykuł dzięki: