cyrodiil.pl

cyrodiil.pl

Czym odtwarze MP4 roznily sie od MP3

Czym odtwarze MP4 roznily sie od MP3

Gracze i dyski DVD filmu zostały sprzedaje się jak ciepłe bułeczki przelotowy obecnie na świecie, ponieważ ceny ubrań dla obu produktów. Pojęcie kina domowego przychodzi wraz z najwyższej jakości audio wideo przedstawionego przez DVD. Całe pokoje w wielu domach są trzymane zarezerwowane tylko dla kina domowego ..janpolbis.pl/pl/listonoszki-torby-mlodziezowe Jednak z tego sukcesu DVD, które przychodzi brudny mały sekret: Region kodujący lub blokady Region.

Czym odtwarze MP4 roznily sie od MP3

Dlaczego ten kodowanie, możesz chcieć wiedzieć. No, co mówią nam to, że jest to sposób, że chcą chronić prawa autorskie. Jednakże kolejny aspekt tej region kodujący jest na powierzchnię ostatnio. Być może ze względu na ustalanie cen z DVD w różnych regionach.

Czym odtwarze MP4 roznily sie od MP3

Według wielu opinii, wykonywanie kodu stanowi naruszenie na podstawie umowy o wolnym handlu w ramach WTO, co odzwierciedla się w prawie konkurencji. The Australian Konkurencji i Konsumentów Komisja podjęła poważne pogląd na to kodowanie i ostrzegł, że takie kodowanie może naruszać ustawy o praktykach handlowych. Podobne orzeczenie zostało zrobione przez rząd Nowej Zelandii. Dlatego w praktyce, odtwarzacze DVD sprzedawanych w tych krajach muszą być Region 0. Region 0 odtwarzacze DVD są wymagane do włączenia Region 1 do 6 jednocześnie, nie-poprzez zapewnienie zdolności do plat każdą płytę, bez względu na to jaki region należy do.

Artykuł dzięki: