cyrodiil.pl

cyrodiil.pl

Plusy i minusy sluchania glosnej muzyki w domu

Plusy i minusy sluchania glosnej muzyki w domu

NEMA 4X jest amerykański standard i jest najbliższa standardem IP65, więc w zależności od lokalizacji może to daje sprawiedliwy pomysł, co jest wymagane.

Bezpieczeństwo.

Więc po pierwsze, jeśli zewnętrzna obudowa TV znajduje się w obszarze, nieoświetlonej i zacisznej może chcesz zainstalować powiadomienie światło, które zapala się, gdy ktoś przechodzi PIR, w przypadku telewizora może również pochodzić z alarmem, więc jeśli ktoś ma dostęp do Jednostkę wysoki alarm jest aktywowany w decybelach, wysadzanie w bębenki złodzieja. Drzwi mogą być bezpiecznie zamknięte w korpusie obudowy telewizora oraz z ukrytymi zawiasami to sprawia prawdziwą odstraszający dla złodzieja.

Wniosek.

Więc jeśli masz zamiar umieścić telewizor na zewnątrz trzeba ustalić, czy można sobie pozwolić na ryzyko uszkodzenia telewizora, jeśli nie trzeba zaoferować jakąś ochrony zewnętrznej dla Twojego telewizora. Zapobieganie jest znacznie lepsza niż konieczności wymiany uszkodzonego telewizora, nawet jeśli jest z wodą lub usiłowania kradzieży, masz prawo do kontrolowania tego, działaj teraz, a nie stać się ofiarą.

Dave ma ponad 3-letnie doświadczenie w zapewnianiu ochrony telewizyjny z odkrytych przypadkach telewizyjnych, są one zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną ochronę dla minimalnej inwestycji, począwszy od pogody, wandali i złodziei.

Artykuł dzięki: