cyrodiil.pl

cyrodiil.pl

Kupno gramofonu – o czym nalezy wiedziec

Kupno gramofonu - o czym nalezy wiedziec

Jeśli którykolwiek z tych rozważań jest znacznie opóźniona, całkowita różnica długości ścieżki dłużej niż 30 ms, to wtedy być postrzegane jako echa. Wczesne odbicia może powodować skutki zakłóceń i mogą one zarówno zmniejszenie zrozumiałości dialogów instalacji kina domowego i powodować niepożądane zmiany barwa w muzyce w sali kina domowego.przejdź tutaj Poziomy natężenia odbiciami dotyczy zarówno odległości i powierzchni, z którym są odbite. Na ogół większość powierzchni w wydzielonych kina domowego pochłaniają część energii dźwiękowej, a więc odbicie jest osłabiony w wyniku absorpcji.

3. Współczynnik absorpcji zabiegów ścian akustycznych w instalacjach kina domowego określa ilość energii lub mocy, który jest usuwany z dźwiękiem, gdy uderzy je. Generalnie współczynnik absorpcji prawdziwych zabiegów akustycznych w domowej sali kinowej będzie się zmieniać wraz z częstotliwością. Ilość energii albo mocy, usunięte przez dany obszar panelu ściennego akustycznego zależy od energii i mocy, na jednostkę powierzchni, uderza się. Jako że natężenie dźwięku jest miarą siły na jednostkę powierzchni, to znaczy, że natężenie dźwięku spośród zmniejsza się proporcjonalnie do wartości współczynnika absorpcji.

High End projekty kina domowego odbędzie wczesną analizę odbicia pod uwagę, w celu wytworzenia akustycznie prawidłowego środowiska kina domowego.

Kupno gramofonu - o czym nalezy wiedziec

VIP Kina

Projekt kina domowego

Kupno gramofonu - o czym nalezy wiedziec

Instalacje kina domowego

Erskine Group – akustyka architektoniczna

Artykuł dzięki: