cyrodiil.pl

cyrodiil.pl

Dlaczego muzyka disco nie jest juz modna

Dlaczego muzyka disco nie jest juz modna

Jednak to wymaga dwukrotnej szerokości pasma. Należy pamiętać, że non-cyfrowy na powietrzu jest tylko 240 linii pierwotnej informacji, można użyć podwajacz linii lub skalowania, aby zwiększyć liczbę wierszy, ale nigdy nie będą tak ostre jak w oryginalnym obrazie.

Rozdzielczość w poziomie jest znacznie prostsze, to w zasadzie tylko liczbę punktów, prostokątów lub pikseli na całej szerokości ekranu.http://dotsplanet.pl Na przykład standardowego telewizora wynosi 640 x 480, rozdzielczość pozioma 640 zarówno z przeplotem i progresywne.

DVD o standardowej rozdzielczości Full Screen i Szeroki ekran

Dlaczego muzyka disco nie jest juz modna

Wraz z wprowadzeniem DVD „rozdzielczość pozioma została zwiększona z 640 do 720, aby pokazać szersze obrazów oryginalnych filmach. Wyświetlacze o rozdzielczości 720 x 480 „” może pokazać te filmy przy użyciu pełnej szerokości ekranu, jednak podczas oglądania standardowych obrazów telewizyjnych, ludzie są nieco grubsze.

Ulepszony TV Definicja

Dlaczego muzyka disco nie jest juz modna

Format ten wykorzystuje progresywne skanowanie i jeszcze szerszy obraz dla „854 x 480” i choć jest o wiele lepszy niż standardowego telewizora jeszcze nie zbliżył się do High Definition TV. Standard TV mają zazwyczaj czarny pasek z każdej strony, jak ludzie wyglądają dziwnie jest tak gruba.

720p High Definition TV

Format ten był dużym krokiem naprzód, jednak podczas oglądania zwykłego telewizora, ty nadal tkwi powrotem w starym formacie „640 x 480”. wyświetlacze 720p mieć rozdzielczość „1280 x 720” i użyć progresywnego skanowania za bardzo ostry obraz. Wagi i przetworniki są wykorzystywane w celu zwiększenia jakości obrazów telewizyjnych w celu dopasowania do ekranu. Dla sygnałów analogowych, sprzęt wideo komponent i kable są minimalnym wymogiem. Wideo i S-Video nie będzie działać. Telewizor może przyjąć Video i S-Video, ale nie będzie korzystać z pełnej rozdzielczości, wyświetlanie mniejszego obrazu lub poprzez przetwarzanie ich w telewizorze zapewniają większy obraz choć nie tak ostre.

Artykuł dzięki: