cyrodiil.pl

cyrodiil.pl

Dlaczego muzyka disco nie jest juz modna

Dlaczego muzyka disco nie jest juz modna

Jednak to wymaga dwukrotnej szerokości pasma. Należy pamiętać, że non-cyfrowy na powietrzu jest tylko 240 linii pierwotnej informacji, można użyć podwajacz linii lub skalowania, aby zwiększyć liczbę wierszy, ale nigdy nie będą tak ostre jak w oryginalnym obrazie.

Rozdzielczość w poziomie jest znacznie prostsze, to w zasadzie tylko liczbę punktów, prostokątów lub pikseli na całej szerokości ekranu. Na przykład standardowego telewizora wynosi 640 x 480, rozdzielczość pozioma 640 zarówno z przeplotem i progresywne.

DVD o standardowej rozdzielczości Full Screen i Szeroki ekran

Dlaczego muzyka disco nie jest juz modna

Wraz z wprowadzeniem DVD „rozdzielczość pozioma została zwiększona z 640 do 720, aby pokazać szersze obrazów oryginalnych filmach. Wyświetlacze o rozdzielczości 720 x 480 „” może pokazać te filmy przy użyciu pełnej szerokości ekranu, jednak podczas oglądania standardowych obrazów telewizyjnych, ludzie są http://www.pozycjonowaniekalisz.pl nieco grubsze.

Ulepszony TV Definicja

Dlaczego muzyka disco nie jest juz modna

Format ten wykorzystuje progresywne skanowanie i jeszcze szerszy obraz dla „854 x 480” i choć jest o wiele lepszy niż standardowego telewizora jeszcze nie zbliżył się do High Definition TV. Standard TV mają zazwyczaj czarny pasek z każdej strony, jak ludzie wyglądają dziwnie jest tak gruba.

720p High Definition TV

Format ten był dużym krokiem naprzód, jednak podczas oglądania zwykłego telewizora, ty nadal tkwi powrotem w starym formacie „640 x 480”. wyświetlacze 720p mieć rozdzielczość „1280 x 720” i użyć progresywnego skanowania za bardzo ostry obraz. Wagi i przetworniki są wykorzystywane w celu zwiększenia jakości obrazów telewizyjnych w celu dopasowania do ekranu. Dla sygnałów analogowych, sprzęt wideo komponent i kable są minimalnym wymogiem. Wideo i S-Video nie będzie działać. Telewizor może przyjąć Video i S-Video, ale nie będzie korzystać z pełnej rozdzielczości, wyświetlanie mniejszego obrazu lub poprzez przetwarzanie ich w telewizorze zapewniają większy obraz choć nie tak ostre.

Artykuł dzięki: