cyrodiil.pl

cyrodiil.pl

Czy muzyka do tanca musi byc oglupiajaca

Bardzo proste i bardzo miły.

Kawałek lekcja autora „Morning Mist” wykorzystuje kilka akordów wraz z techniką zwrotnicy, jak również. Najpierw trzeba nauczyć się grać na rozjazd lewy, a następnie powoli dodawać w melodii własnych. Twórczy? Tak! I proste, jak dobrze!

The Broken Chord Technika – obie ręce w grze

Tutaj mamy technikę, która brzmi dużo bardziej skomplikowane niż jest w rzeczywistości. Obie ręce są wykorzystywane do tworzenia muzyki z. Ręce są umieszczone na cięciwie i cięciwa jest podzielona.

Na przykład, lekcja „Odbicia w wodzie” wykorzystuje technikę akord złamany wraz z otwartych pozycji akordów, aby stworzyć bardzo ładne „New Age” dźwięk! Początkujących, którzy słuchają tego kawałka nie ma pojęcia, jak to osiągnąć, ale gdy nauczysz się jak grać akord pozycji otwartej, wgląd będzie śledzić i zaczniesz widzieć, jak łatwo stworzenie w stylu New Age może być !

Edward Weiss pianista / kompozytor i webmasterem internetowych lekcje fortepianu spokoju muzycznego. Był pomagają studentom nauczyć się grać na fortepianie w stylu New Age od ponad 14 lat i pracuje ze studentami na osobności, w grupach, a teraz przez internet. Odwiedź www.quiescenc emusic.com teraz i uzyskać bezpłatną lekcję fortepianu!

Artykuł dzięki: