cyrodiil.pl

cyrodiil.pl

Jak miec ulubiona muzyke zawsze pod reka

Jak miec ulubiona muzyke zawsze pod reka

Masz ze sobą tę serię TV brytyjskiej DVD, które zostały po przez wieki. Teraz jesteś w domu w USA. Teraz z niecierpliwością czeka, aby umieścić go w odtwarzaczu DVD i oglądać serial. Coś źle! Jedyne, co można zobaczyć, to na wyświetlaczu, „Wrong Region” lub słowa w tym celu. Jesteś dość zaskoczony, widząc to. Czy Twój odtwarzacz DVD nie działa? Albo jest uszkodzony DVD? Który to? Okno, w którym DVD przyszedł, mówi się, że płyta jest Region Free, co oznaczałoby, że jest ona przeznaczona dla Regionu 0 lub Wszystkie region. Nie oznacza to, że płyta DVD będzie odtwarzać w dowolnym miejscu na świecie? Cóż, dobrą wiadomością jest to, że nie ma nic złego w odtwarzaczu DVD lub płyty DVD. Złą wiadomością identyfikator, który doświadczasz wspaniały świat Coding DVD region lub obszar blokowania jak czasami określane jako. Pytasz mnie, co jest DVD Region kodujący i dlaczego jest to potrzebne?

Regionu wolnego, Region Free, Region Zero lub All disc Region ma grać na dowolnym regionie Popularny odtwarzacz, ale nie jest to kwestia kompatybilności pomiędzy PAL i NTSC formatów wideo. Na przykład załóżmy, że masz regionie dvd z Wielkiej Brytanii i spróbować odtworzyć go w odtwarzaczu US NTSC. Na DVD nie można odtworzyć, ponieważ płyta jest w formacie PAL wideo. Istnieje błędne przekonanie, że skoro DVD opiera się na formie, to ma mniejsze znaczenie, jeżeli odtwarzacz odgrywa NTSC lub PAL. Wszystkie cyfrowe formaty wideo są oparte na obu systemów wideo NTSC lub PAL.

Ale jakie są systemy PAL i NTSC? Pozwolę sobie pokrótce wytłumaczyć.

Krajach na całym świecie korzysta z jednego z trzech głównych standardów transmisji TV. Te trzy standardy są – PAL NTSC i SECAM. Jednak te trzy standardy są niekompletne drugiej. Weźmy na przykład regionu Free DVD, który został zakupiony w Wielkiej Brytanii.
Artykuł dzięki: